Спеціальні потреби

Новим радником Обами з нацбезпеки стане Сюзан Райс


Сюзан Райс
Сюзан Райс
Радник президента Барака Обами з національної безпеки Том Донілон йде у відставку і його місце займе голова Постійного представництва США в ООН Сюзан Райс.

Про перестановку у команді президента повідомив представник Білого дому. Обама планує незабаром офіційно оголосити про призначення Райс.

Донілон був ключовим радником президента з питань закордонної політики з часу приходу Обами до влади у січні 2009 року. Донілон йде у відставку у липні.

Райс піддають гострій критиці республіканці у Конгресі, які розслідують обставини кривавого нападу на консульство США у Бенгазі 11 вересня 2012 року. У низці телевізійних інтерв’ю, Райс заявила, що атаки були спонтанними, проте, згодом, виявилося, що така версія подій не відповідала правді.

Райс вважалася ймовірним кандидатом на наступника державного секретаря Гілларі Клінтон, яка подала у відставку. Проте, через критику її дій республіканцями, Райс попросила президента не розглядати її кандидатури.

Призначення на посаду радника з національного безпеки не вимагає затвердження Сенатом.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG