Спеціальні потреби

Останні частини армії США виходять з Іраку


Після майже восьми років в Іраку, більшість американського контингенту вже виведено з країни. Частини, що залишилися мусять вийти з Іраку до 31-го грудня цього року. База Аддер розташована на іраксько-кувейтському кордоні. Саме туди завозять останні гарнізони та обладнання, перед тим як вони будуть направлені в Кувейт.

Разом з військовими, Ірак залишають сотні цивільних, які обслуговували роботу військових баз. Серед них багато мешканців сусідніх з Іраком країн, Пакистану, Індії, Непалу. За даними Пентагона, американці залишають в Іраку обладнання та матеріальні цінності загальною вартістю у понад 200 мільйонів доларів. Серед них сотні легкових та вантажних автомобілів. Перевезти ці машини у США, коштуватиме дорожче, пояснюють в Пентагоні.

Колишні американські військові бази поступово передаються під контроль іракських сил безпеки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG