Спеціальні потреби

Розвідка США готує доповідь про втручання Росії в президентські вибори


Президент Обама наказав розвідувальним агентствам США вивчити і підготувати доповідь про втручання Росії в американські президентські вибори.

Про це повідомила радник президента з питань внутрішньої безпеки і боротьби з тероризмом Ліза Монако.

Звіт повинен бути закінчений і переданий до Конгресу не пізніше 20 січня, тобто - до завершення терміну Барака Обами на посаді президента.

У Палаті представників вже подано законопроект про створення комісії для вивчення втручання Росії у вибори, подібна ініціатива здійснюється і в Сенаті.

Раніше демократи - члени Сенатського комітету з питань розвідки закликали президента Обаму розсекретити і опублікувати «додаткову інформацію, що стосується російського уряду і американських виборів».

Також окремі конгресмени попросили в адміністрації провести додаткові брифінги з цього питання.

«Адміністрація продовжує давати брифінги і надавати інформацію на прохання конгресменів. Є, звичайно, засекречені елементи цього аналізу, якими можна поділитися з членами конгресових комітетів з питань розвідки. Але якщо буде аналіз цієї ситуації, який можна опублікувати, я б не відкидав в майбутньому такої можливості», - сказав на брифінгу прес-секретар Білого дому Джош Ернест.

Дивіться також: Підписанти Біловезької угоди згадують історичний день розпаду Радянської імперії у Вашингтоні

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG