Спеціальні потреби

США домагатимуться екстрадиції Фірташа


Дмитро Фірташ
Дмитро Фірташ
США мають намір звернутися до Австрії з проханням про екстрадицію українського бізнесмена Дмитра Фірташа. Фірташ звинувачується в співучасті в міжнародних корупційних схемах.

Один з найбільш впливових олігархів України був заарештований у Відні в середу. У п'ятницю суд погодився відпустити його під заставу в розмірі 174 мільйони доларів.

Ордер на арешт Фірташа був виданий судом Чикаго. В опублікованій в п'ятницю заяві прокуратури вказується, що звинувачення на адресу олігарха висунуті після розслідування, яке протягом декількох років проводило ФБР і, що його арешт «не пов'язаний з останніми подіями в Україні».

Австрійський суд вивчає можливість видачі Фірташа Сполученим Штатам і очікує отримання відповідних документів.

Влада Австрії повідомили, що причиною арешту Дмитра Фірташа стали підозри в порушенні ним законів про заборону дачі хабарів і формуванні злочинної організації під час укладення міжнародних угод.

За даними української версії журналу «Форбс», статки Дмитра Фірташа оцінюється в 673 мільйони доларів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG