Спеціальні потреби

США продовжили термін закриття низки дипломатичних представництв


У понеділок відновлюють свою роботу деякі дипломатичні представництва США на Близькому Сході і в Північній Африці. Одначе посольства та консульства в низці країн регіону не працюватимуть принаймні до наступної суботи через загрозу терористичних нападів.

Серед посольств, які були закриті в неділю але, яким Державний департамент дав дозвіл від понеділка працювати в штатному режимі – офіси у Багдаді, Кабулі, Алжирі та Дацці.

У неділю 4 серпня дипломатичні представництва США були закриті у низці країн, незважаючи на те, що у мусульманських країнах неділя – робочий день. Минулого тижня США оголосили попередження американцям за кордоном і тим, що планують виїхати з країни, про збільшену загрозу тероризму.

У неділю, Держдепартамент заявив, що подовження терміну закриття 19 посольств і консульств США не є реакцією на якісь нові загрози, а є лише запобіжним заходом.

Працювати поки що не будуть диппредставництва, зокрема, в Аммані, Каїрі, Ер-Ріяді та Триполі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG