Спеціальні потреби

Стан американської економіки: більше місць праці, нижчий рівень безробіття, зарплати без змін


На будівництві
На будівництві

У місяці жовтні, після проблем, пов’язаних з нищівними ураганами, які пройшли над південно-східними районами Сполучених Штатів місяць раніше, зареєстровано чимале пожвавлення на ринку праці.

Як повідомляє Міністерство праці, минулого місяця кількість робочих місць збільшилась на 326 тисяч.

Це найбільше зростання від липня 2016 року. Дані за вересень були виправлені, і тепер віддзеркалюють збільшення кількості місць праці на 18 тисяч, замість зменшення на 33 тисячі, як раніше повідомлялось.

Чи не найбільш цікаве, так рівень безробіття, який був найменшим за останні 17 років. Зміни на ринку праці у вересні були спричинені ураганами Гарві та Ірма, які знищили частини штатів Техас і Флорида, залишаючи багатьох працівників без праці, зокрема у сферах з нижчими зарплатами.

Проте економісти сповнені надії, що кількість робочих місць зростатиме.

У четвер республіканські законодавці Палати представників висунули законопроект, який передбачає скорочення корпоративних податків з 35 до 20 відсотків, зменшуючи податки індивідувальним особам і родинам, але усуваючи також деякі пільги.

Окремий звіт оприлюднило у п’ятницю також Міністерство торгівлі. Згідно з даними, у вересні торговельний дефіцит збілшився до 43,5 мільярда доларів. Щоб вирівняти зростання серед працездатного населення, економіка мусить створити щомісяця від 75 до 100 тисяч нових робочих місць. Деякі економісти вказують на зростання тенденції проблем працедавців у знайденні кваліфікованих працівників. Вони також вважають, що на зростання зайнятості впливають довготривалі наслідки нищівних ураганів.

Дивіться також: Чи відкриття справи проти Манафорта може допомоги Україні?

Чи відкриття справи проти Манафорта може допомоги Україні? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG