Спеціальні потреби

Безробіття у США дещо зменшується, але економіка втрачає також деяку кількість робочих місць


У місяці вересні американська економіка втратила 33 тисячі робочих місць, що віддзеркалює наслідки ураганів, які пройшли в Техасі, Флориді, Пуерто-Рико та в інших районах.

У звіті, що його п’ятницю оприлюднило Міністерство праці, сказано, що безробіття зменшилося до 4,2 відсотка, тобто досягло найнижчого рівня від 2001 року.

Економісти кажуть, що багато місць праці було втрачено у Флориді у сфері громадського харчування, в ресторанах і барах, де ураган спричинив збитки, перерви в енергопостачанні, а закриття аеропортів завдало удару багатьом підприємствам.

Це вперше за сім років, що американська економіка втратила місця праці. До вересня, протягом цього року, в економіці США кількість робочих місць збільшувалася пересічно на 170 тисяч робочих місць.

Голова глобального агентства з працевлаштування Randstad Ребекка Гендерсон заявила, що потреба відбудови в частинах Техасу, Флориди і Пуерто-Рико вже створює місця праці в секторі будівництва та в інших сферах. Вона висловила надію, що в найближчих місяцях побачить більше тимчасових місць праці.

Згідно з урядовими даними, у Сполучених Штатах 6,8 мільйона людей залишається без праці, тобто на понад 300 тисяч менше, ніж торік. Ще 5,1 мільйона хотіли б бути зайнятими повний робочий тиждень, але можуть знайти лише неповне влаштування.

Дивіться також: Унікальна історія про те, як мужність українців із Золочева врятувала життя майбутньому лауреату Нобелівської премії

Як врятований українською родиною єврейський хлопчик став Нобелівським лауреатом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:29 0:00

XS
SM
MD
LG