Спеціальні потреби

Зростання американської економіки


На біржі в Нью-Йорку
На біржі в Нью-Йорку

На тлі падіння китайських акцій, що сталося цього тижня, американські експерти заявили про зростання економіки США. Одним із кращих показників, які підтверджують, що економіка країни росте – стало відкриття одразу 292 тисяч нових робочих місць у Сполучених Штатах Америки лише протягом грудня минулого року. Такі дані наводить американське Національне громадське радіо, посилаючись на Бюро статистики праці.

Статистики твердять – кількість нових робочих місць перевищила всі можливі очікування експертів, які раніше пророкували, що протягом останнього місяця 2015 року в США з’явиться лише дві сотні робочих місць.

Більше того, ріст можливостей для працевлаштування в США спостерігався протягом останніх трьох місяців 2015 року. При цьому, в середньому, на місяць в Америці виникало близько 284 тисяч робочих позицій, а показник безробіття тримався в межах п’яти відсотків.

Найбільше нових робітників набирали для бізнес послуг, ресторанної індустрії, галузі охорони здоров’я та будівництва. А от робота шахтарів у США стала менш потрібною. Дані статистиків також показують, що на американському виробництві кількість робочих місць залишилась сталою.

Згідно з даними інформаційного агентства Associated Press, минулорічний ріст робочих місць в США загалом подарував можливість заробляти гроші 2.65 мільйонам людей. Ця цифра менша, порівняно з 2014 роком (тоді робочі місця в Америці отримали 3.2 людей), однак вона також є показником росту економіки США.

Дивіться також: Експерт, з якою хоче судитись ГПУ, має до Шокіна ті ж претенції, що Байден, Пайєтт та українці

Експерт, з якою хоче судитись ГПУ, має ті ж претенції, що Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:06 0:00

XS
SM
MD
LG