Спеціальні потреби

У США найнижче безробіття за останні п’ять років


У місяці грудні минулого року кількість безробітних у Сполучених Штатіх різко зменшилася до 6.7% робочої сили. Це найнижче безробіття за останні понад п’ять років, хоча кільність нових робітників збільшилася лише на 74 тисячі.

Уряд США повідомив у п’ятницю, що безробіття зменшилося із семи відсотків у листопаді, однак це число включає також тих людей, які припинили пошуки нової роботи, і тому не були взяті до уваги урядом як частина безробітних.

Рівень безробіття сягав понад сім відсотків з часу перших ознак різкої рецесії наприкінці 2008 року, але зменшився на 1.2% протягом 2013 року.

Економічсти передбачали, що ринок праці додасть 191 тисяч місць праці минулого місяця після активного приймання на роботу у жовтні і листопаді минулого року. Однак обмежена кількість нових робітників виявила ознаки, що в кінцевих тижнях 2013 року темп розвитку американської економіки дещо сповільнився.

Американська економіка розвивалася постійно, навіть якщо інколи неоднаковим темпом, роблячи чималий поступ протягом останніх кількох місяців.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG