Спеціальні потреби

Peugeot Citroen скоротить вісім тисяч робітників


Французький автогігант PSA Peugeot Citroen в четвер 12 липня оголосив про плани скорочення 8000 співробітників національних підрозділів компанії у зв'язку з понесеними в цьому році збитками і нерайдужними прогнозами на ринку.

Найбільший французький автовиробник повідомив про збитки в 860 мільйонів доларів в першому півріччі 2012 року. Обсяг продажів компанії за останні п'ять років скоротився більш ніж на 20 відсотків.

Голова ради керівників компанії Філіп Варін заявив: «Масштаб і тривалість кризи, що вразила наш бізнес в Європі, змушує нас провести цю реорганізацію, щоб привести наші виробничі можливості у відповідність з прогнозованим станом ринку».

В рамках реорганізації компанія скоротить 3600 робочих місць з метою зниження витрат і підвищення ефективності.

Крім того, автогігант має намір до 2014 року повністю припинити виробництво малолітражних автомобілів на заводі в паризькому передмісті Ольне, де працюють 3000 чоловік, і перевести все виробництво на завод в Пуасі.

Нарешті, PSA має намір запропонувати нову роботу 1400 робітникам на заводі в місті Ренн, де виробляються моделі Peugeot-508, а також модифікації Citroen С5 і С6.
У компанії сподіваються, що реорганізація і партнерство з General Motors дозволять збільшити її доходи.
XS
SM
MD
LG