Спеціальні потреби

Обама закликає до збільшення працевлаштування ветеранів воєн


Президент Барак Обама відвідує північно-центральний штат Міннесота, де закликатиме Конгрес вдатися до дій для збільшення працевлаштування військових ветеранів, а також зосередить увагу на збиранні коштів на свою виборчу кампанію.

У рамках свого конгресового списку справ, які слід полагодити, Обама закликає законодавців прийняти законопроект про створення Корпусу праці для ветеранів. Ця ініціатива має на меті сприяти поверненню до праці ветеранів збройних конфліктів в Іраку та Афганістані. Вони могли б працювати поліцейськими, пожежниками та в інших професіях, де могли б використати досвід, набутий у збройних силах.

Президент також повідомляє про нову ініціативу, яка допоможе тим ветеранам, у яких є виробничий досвід, отримати цивільні посвідчення і ліцензії. Білий дім каже, що ініціатива «Ми не можемо чекати» допоможе до 126 тисячам колишніх військовослужбовців.

Прездент Обама виступатиме у відомій компанії Honeywell, яка в рамках ініціативи адміністрації Обами від 2011 року дала працевлаштування 900 ветеранам.

Під час зупинки в компанії, президент Обама зустрінеться з особами, які збирають кошти на його виборчу кампанію, після чого відбуде до Чикаго, де продовжуватиме вибочу кампанію.
XS
SM
MD
LG