Спеціальні потреби

Обама закликає до збільшення працевлаштування ветеранів воєн


Президент Барак Обама відвідує північно-центральний штат Міннесота, де закликатиме Конгрес вдатися до дій для збільшення працевлаштування військових ветеранів, а також зосередить увагу на збиранні коштів на свою виборчу кампанію.

У рамках свого конгресового списку справ, які слід полагодити, Обама закликає законодавців прийняти законопроект про створення Корпусу праці для ветеранів. Ця ініціатива має на меті сприяти поверненню до праці ветеранів збройних конфліктів в Іраку та Афганістані. Вони могли б працювати поліцейськими, пожежниками та в інших професіях, де могли б використати досвід, набутий у збройних силах.

Президент також повідомляє про нову ініціативу, яка допоможе тим ветеранам, у яких є виробничий досвід, отримати цивільні посвідчення і ліцензії. Білий дім каже, що ініціатива «Ми не можемо чекати» допоможе до 126 тисячам колишніх військовослужбовців.

Прездент Обама виступатиме у відомій компанії Honeywell, яка в рамках ініціативи адміністрації Обами від 2011 року дала працевлаштування 900 ветеранам.

Під час зупинки в компанії, президент Обама зустрінеться з особами, які збирають кошти на його виборчу кампанію, після чого відбуде до Чикаго, де продовжуватиме вибочу кампанію.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Лондон не змінив свою позицію щодо Storm Shadow. Деталі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG