Спеціальні потреби

У третьому кварталі американська економіка зросла на два відсотки


Уряд Сполучених Штатів заявив, що за період від липня до серпня американська економіка зросла на два відсотки, тобто вона розвивалася значно швидшим темпом, ніж це передбачали економісти.

У п’ятницю уряд повідомив, що зростанню економіки сприяли більші витрати споживачів, яке становить 70% американської економіки.

Американські економісти передбачали зростання на рівні 1.8% у третьому кварталі, тобто лише на 0.5% більше, ніж у квітні, травні і червні.

Крім цього, американський уряд заявив, що збільшення витрат на проекти національної оборони і відновлення житлобудівництва сприяло швидшому розвитку економіки. Це компенсувати нульові витрати ділового сектора на нове обладнання та комп’ютерне програмне забезпечення, яке було найнижчим у цій категорії за останні три роки, та економічні наслідки нищівної посухи влітку в більшості сільськогосподарських районів країни.

Економіка США поволі виходить з глибокої рецесії 2008-2009 років, найбільшого спаду від Великої депресії 1930-х років. Проте, ще 12 мільйонів людей залишаються без праці, і повільне зростання недостатнє для того, щоб значно скоротити безробіття.

Стан американської економіки – на думку більшості громадян – становить центральне питання президентської кампанії перед виборами, що відбудуться шостого листопада.
XS
SM
MD
LG