Спеціальні потреби

Політичні суперечки у США завдають шкоди економіці


Тривалі політичні суперечки у Сполучених Штатах завдають шкоди курсу цінних паперів і цінам на товари та сповільнюють витрати на святкові покупки.

Ціни на нафту у Сполучених Штатах впали нижче 89 доларів за барель. Торговці побоюються, що сповільнення розвитку економіки може спричинити зменшення попиту на енергію. Ціни на цінні папери в понеділок дещо понизились у США, тоді як в Європі і Азії вони були різні.

В опублікованому ще у п’ятницю звіті говориться про зменшення довір’я споживачів, що може завдати шкоди їх витратам. Як відомо, витрати громадськості є рушійною силою більшості економічної діяльності у США.

Тимчасом президент Обама, його демократичні союзники у Конгресі, а також опозиційні республіканці опинилися в глухому куті з приводу суперечок щодо бюджетних витрат і податків. Вони намагаються досягти угоди ще до кінця цього року, чи і наскільки, підняти податки для найбагатших прошарків населення і як, та в яких схерах, скоротити бюджетні витрати. Якщо угоди не буде досятнуто, тоді автоматично збільшуються податки для більшості громадан.
XS
SM
MD
LG