Спеціальні потреби

Президентські кандидати реагують на повідомлення про можливу депортацію нелегалів


Службовці імміграційної служби США ведуть нелегала

Кандидати у президенти реагують на повідомлення у засобах масової інформації, що в найближчих тижнях Сполучені Штати можуть розпочати депортаццію родин, які перебувають в країні нелегально.

Колишній державний секретар Гілларі Клінтон, яка веде перед серед демократичних претендентів, висловила «дійсне занепокоєння» з приводу повідомлень, що Міністерство національної безпеки може розпочати перші великомасштабні зусилля щодо усунення незаконних іммігрантів. Представники кампанії пані Клінтон сказали в четвер, що вона «вірить, що дуже важливо, щоб кожному запевнити вичерпне і справедливе слухання, та що наша країна дає притулок тим, кому він потрібен».

Головний демократичний суперник Клінтонн, сенатор Берні Сандерс заявив у четвер, що він «дуже занепокоєний» з приводу цих повідомлень і підкреслив: «Наша країна завжди була маяком надії, притулком для переслідуваних… Ми мусимо вдатися до кроків для захисту дітей і родин, які тут шукають притулку, а не викидати їх».

Провідний республіканський претендент, будівельний магнат Дональд Трамп, пишучи у Твіттері, заявив, що план про депортацію обмірковується тому, що саме він змусив уряд зробити це. «Уже прийшов на це час», – сказав він.

Дивіться також: Ось чому для України актуальна класична Бродвейська вистава про дівчинку-сироту

Ось чому для України актуальна класична Бродвейська вистава про дівчинку-сироту. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG