Спеціальні потреби

Американські законодавці-демократи відвідують Україну


Лідер демократів США сказала, що в Україні аналізує, чим можна допомогти. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Лідер демократів США сказала, що в Україні аналізує, чим можна допомогти. Відео

Сполучені Штати продовжать підтримувати українські реформи, такі як створення нової поліції, запевняють у Конгресі США. Сьогодні (в середу) в Києві американські законодавці зустрічалися з українськими урядовцями, політиками та громадськими активістами. У фокусі переговорів – допомога, яку Сполучені Штати можуть надати Україні.

До Києва прибула ще одна делегація конгресменів зі Сполучених Штатів. Традиційна зупинка – вулиця Інститутська, меморіал пам’яті «Небесної сотні». Коли волонтери розповідають жахливу історію розстрілу протестувальників у центрі української столиці, здається, що у керівника делегації Ненсі Пелосі з’являються сльози.

Американські конгресмени розвіюють побоювання скептиків, які кажуть, що у Вашингтоні втомилися від українських проблем. Ненсі Пелосі, конгресмен США сказала:

«Ми насамперед хочемо з’ясувати, чим ще ми можемо вам допомогти. Спостерігати за подіями по телебаченню або в пресі – це одне. Але побачити ситуацію на власні очі – зовсім інша справа».

Подібну заяву зробив член делегації конгресмен Марк Візей:

«Ми хочемо, щоб Україна здолала сепаратистів, і повернула Крим. Ми прагнемо надати будь-яку підтримку, яка в наших силах. Під час візиту ми зустрічаємося і з українськими чиновниками і з американськими дипломатами. Ми хочемо бачити Україну єдиною, успішною і процвітаючою державою».

XS
SM
MD
LG