Спеціальні потреби

Делегація американських конгресменів відвідує Київ


У Києві американські законодавці обіцяють Україні допомогу
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

У Києві американські законодавці обіцяють Україні допомогу

Рівень військової підтримки України Сполученими Штатами буде відповідати рівню російської загрози. Таку заяву зробили представники делегації конгресменів, які перебувають у Києві. Вони запевнили, що в Палаті представників і Сенаті немає розбіжностей в оцінках російської агресії.

Вулиця Інститутська в центрі української столиці. Практично всі іноземні делегації вважають необхідним хоч на декілька хвилин заїхати сюди, щоб віддати шану героям «Небесної сотні».

Американські конгресмени – не виняток. Між зустрічами в Верховній Раді і Міністерстві оборони – обов’язкова зупинка. Журналістів цікавить, чи є у Сполучених Штатів план дій на випадок подальшої російської агресії проти України. Американці запевняють – друзів в біді не кинуть. Українці можуть розраховувати як на військову підтримку, так і економічну.

Говорить голова Комітету з партнерства і демократії конгресмен США Пітер Роскам:

«Ми можемо сміливо сказати, що рівень підтримки України Сполученими Штатами відповідатиме рівню загрози від росіян. Ви можете на це розраховувати. Він також буде достатнім, щоб підтримати вас на шляху реформ. Саме в такому дусі проходять наші переговори тут в Україні, і саме з таким настроєм ми повернемося до США».

Конгресмен Дейвид Прайс додає:

«Нам дуже приємно тут бути в складі двопартійної делегації Конгресу. Багато з нас неодноразово бували в Україні і вважаємо вас друзями. Насамперед ми зацікавлені поглибити зв’язки із Верховною Радою. Парламент України має міцний потенціал представляти інтереси всієї країни, всіх її куточків».

Американські законодавці кажуть – попри те, що вони належать до різних партій, розбіжностей у поглядах на українське питання у респубіканців і демократів немає.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG