Спеціальні потреби

Агенти Секретної служби зіпсували репутацію США у Колумбії?


Прибуття агентів американської Секретної служби у Картахену
Прибуття агентів американської Секретної служби у Картахену

У США розгортається скандал навколо легковажної поведінки агентів Секретної служби у Колумбії. У неділю президент Барак Обама заявив, що він очікує суворого розслідування цієї справи і буде «розлючений», якщо звинувачення виявляться правдивими.

Скандал затьмарив дипломатичну поїздку Обами на саміт Америк, який відбувся в колумбійському місті Картахена у ці вихідні.

Високопосадовці США заявили у суботу, що 11-ох агентів американської Секретної служби, які відбули у Колумбію напередодні візиту президента Обами, було відкликано з цієї країни та відправлено в адміністративну відпустку на час розслідування. Агентів звинувачують у порушеннях та причетності до проституції.

За попередньою інформацією, проступок спецагентів трапився у курортному місті Картахена за день до приїзду Барака Обами на саміт Америк.

Представники Республіканської партії у Палаті представників не пропустили нагоди дорікнути президенту і висунули припущення, що інцидент в Колумбії, ймовірно, не єдиний випадок. Вони заявили, що агенти, які дозволяють собі подібні порушення, є уразливими для шантажу, а відтак ставлять під загрозу безпеку президента та його оточення.


XS
SM
MD
LG