Спеціальні потреби

В університетах США кількість іноземних студентів скорочується – дослідження


Гарвардський університет
Гарвардський університет

Особливо різке скорочення заявок на навчання в США з країн Близького Сходу


Майже чотири з десяти американських коледжів і університетів повідомляють про скорочення кількості заявок від іноземних студентів, - виявило недавнє дослідження, проведене шістьма організаціями в сфері вищої освіти.

Дослідження, основане на даних з 250 американських коледжів і університетів, показало, що найбільш різко знизилося число заявок з Близького Сходу. Університети повідомляють про 39-відсоткове скорочення заявок з близькосхідних країн від студентів з вищою освітою першого ступеня і 31% - від учнів магістерського/аспірантського рівня.

За даними Інституту вищої освіти, більшість студентів з Близького Сходу приїжджають з Саудівської Аравії, Ірану і Кувейту.

За словами співробітників навчальних закладів, на яких посилаються автори доповіді, враження, що США стали менш прихильні до приїжджих з інших країн, є однією з причин для занепокоєння, яку найчастіше називають іноземні студенти та їхні родини.

Дивіться також: Таємниці успіху від однієї із найкращих молодих ріелтерів комерційної нерухомості Нью-Йорка

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG