Спеціальні потреби

Сенат США схвалив угоду, яка відвертає загрозу «фінансової прірви»


Сенат Сполучених Штатів схвалив план, який має запобігти так званій фіскальній прірві – збільшенню податків і скороченню витрат. Це сталося після двох днів довгих переговорів між Білим домом і республіканськими законодавцями Конгресу.

Сенат схвалив пропозицію у вівторок вранці. Пропозицію підтримало 89 сенаторів, проти неї голосувало – вісім.

Президент Барак Обама високо оцінив Сенаті і закликав Палату представників прийняти законопроект «без відстрочки». Законодавці Палати представників планують зустрітися у вівторок опівдні за місцевим часом, щоб розглянути законопроект.

Лідер сенатської меншості Мітч Макконнелл заявив, що компроміс є «недосконалою угодою», яка все-таки збереже більшість американців від вищих податків. Він також подякував віце-президенту Джозефу Байдену, який тісно співпрацював з лідерами Сенату над проектом угоди.

Згідно з планом, індивідуальні особи, річні прибутки яких сягають більше 400 тисяч доларів, і подружні пари, яких річні прибутки сягають понад 450 тисяч доларів, платитимуть вищі податки. План також передбачає відстрочення на два місяці обов’язкові скорочення витрат на оборону та внутрішні програми, що означає змагання між обома партіями в майбутньому, про що сенатор Макконнелл згадав навіть до того, як відбулося голосування в Сенаті.

Лідер сенатської більшості Гаррі Рід подякував Макконнеллу за важку працю над компромісною угодою і закликав членів Палати представників узяти приклад із Сенату щодо двопартійного рішення.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG