Спеціальні потреби

ООН піддає критиці обмеження щодо біженців у Європі


Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун у нижній палаті австрійського парламенту у Відні
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун у нижній палаті австрійського парламенту у Відні

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив нижній палаті австрійського парламенту, що дедалі більші обмеження, що стосуються мігрантів, матимуть «негативний вплив» на зобов’язання Європи щодо міжнародного права.

У своїй промові у Відні Пан Гі Мун не назвав конкретно Австрії. Проте він сказав законодавцям, що, згідно з міжнародними і європейськими законами, вони мають «моральне і юридичне принципове зобов’язання допомогти тим, хто втікає від війни, порушень прав людини і переслідування».

Він зробив таку заяву цього самого дня, коли законодавці вищої палати парламенту мали голосувати щодо законопроекту, який дозволив би органам влади припинити приймання прохань про притулок на кордоні, якщо вони вірішать, що необхідно захищати «внутрішню безпеку».

Якщо законопроект буде схвалений, він дозволить надати «тимчасовий притулок» мігрантам, які подали прохання про притулок від 15 листопада минулого року. Проте вони будуть змушені залишити Австрію після трьох років, якщо Відень вирішить, що ситуація у них на батьківщині стала безпечнішою.

Також родичам тих, що шукають притулку, буде важче об’єднатися з членами родин в Австрії.

Дивіться також: Александр Дарделі: Україна залишається одним з найбільш небезпечних місць журналістів

Александр Дарделі: Україна залишається одним з найбільш небезпечних місць журналістів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:55 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG