Спеціальні потреби

Карзай не змінив рішення щодо угоди про безпеку з США


Гамід Карзай і Сюзан Райс в Кабулі
Гамід Карзай і Сюзан Райс в Кабулі
Радник з національної безпеки Сюзан Райс заявила президенту Афганістану Гаміду Карзаю, що якщо він найближчим часом не підпише угоду про безпеку, після 2014 року США виведуть з цієї країни всі свої війська.

Під час зустрічі в Кабулі у понеділок Карзай заявив, що не має наміру змінити своє рішення щодо непідписання угоди, і що це може зробити його наступник.

Замість цього, Карзай висунув нові умови, в тому числі зажадавши від США запевнити його в тому, що американські військові припинять вриватися в будинки афганців, і що Америка сприятиме відновленню мирних переговорів з Талібаном, які зайшли в глухий кут. Він також знову зажадав від США обіцянки забезпечити проведення вільних і прозорих виборів в Афганістані, призначених на 5 квітня.

В Афганістані Райс зустрічається з американськими військовими в ході свого першого закордонного візиту на посаді радника з національної безпеки, на яку її призначив президент Обама.

У неділю, всупереч рекомендації ради старійшин - Лойя-джирги, Карзай відмовився негайно підписати нову двосторонню угоду про безпеку з Сполученими Штатами.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG