Спеціальні потреби

Опитування : українці хочуть щоб опозиція об'єдналась


Опозиція повинна об'єднатись заради перемоги на виборах. Так вважає 91відсоток учасників он-лайн опитування Голосу Америки. В опитуванні взяли участь 1182 особи.

На початку тижня ми запитати глядачів Голосу Америки, Чи повинна опозиція об'єднатися заради перемоги на виборах?

Голоси учасників опитування розподілались таким чином:

Так - 91%

Ні - 6%

Не знаю - 2%

Дискусія з приводу данного питання також пройшла на сторінці Голосу Америки на сайті Facebook.

Нагадаємо, що згідно з документом, підписаним лідерами опозиційних сил 22-го січня, під час мітингу у Києві з нагоди Дня Соборності, на парламентських перегонах восени цього року опозиція сформує єдиний мажоритарний список.

Угоду підписали лідери усіх партій, що входять до Комітету опору диктатурі, а також - із застереженням - лідер партії «УДАР» Віталій Кличко. На думку оглядачів, висування єдиних кандидатів у мажоритарних округах дало б опозиції серйозні шанси на перемогу на виборах. Водночас аналітики сумніваються у здатності української опозиції домовитись не лише на папері, але й на ділі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG