Спеціальні потреби

Юрій Сергеєв: Дії Росії в Криму, відповідають визначенню ООН агресії


Постпред України в ООН Юрій Сергеєв перед засіданням Ради Безпеки
Постпред України в ООН Юрій Сергеєв перед засіданням Ради Безпеки
Постійний представник України при ООН Юрій Сергеєв перед засіданням Ради Безпеки ООН поспілкувався з пресою. Далі пряма мова.

Росіяни порушили повітряний простір України, перекинули літаками додаткових солдатів, блокують усі збройні сили України та прикордонників. Усі кораблі заблоковані. Якщо подивитися на резолюцію Генеральної Асамблеї ООН 1974 року, яка характеризує агресію, це безумовно агресія.

Вчора Росія офіційно відмовилась бути гарантом цілісності України, що передбачено Будапештським меморандумом. Це серйозна загроза міжнародним принципам. Вони гарантували не втручатися у наші справи і не зазіхати на нашу територію. Але вчора посол Росії при ООН Чуркін, від імені свого уряду заявив, що принципи Будапештської домовленості не стосуються цієї ситуації.

Ми звертаємося до інших гарантів виконати свої зобов’язання. Ми просимо інших світових лідерів поговорити з Путіним, у першу членів Великої Вісімки та Великої Двадцятки. Вони можуть зупинити його від підписання остаточного рішення про поширення агресії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG