Спеціальні потреби

Генсек ООН закликав президента Путіна розпочати прямий діалог з Києвом


Військові у Балаклаві
Військові у Балаклаві
Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун висловив своє занепокоєння ситуацією в Україні у ромові з президентом Росії. Далі пряма мова:

"Щойно, я переговорив з російським президентом Володимиром Путіним телефоном. Я сказав йому, що пильно стежу за серйозними і швидко прогресуючими подіями в Україні. Я глибоко занепокоєний останніми подіями в першу чергу тими, які можуть підірвати суверенітет та територіальну цілісність України. Життєво важливо поновити спокій і негайно почати розв’язувати ситуацію. Повинні перемогти холодні голови, єдиний засіб припинити кризу це діалог. Я закликав президента Путіна розпочати прямий діалог з урядом в Києві".

На передодні генеральний секретар оприлюднив заяву стосовно ситуації в Україні. Заява була озвучена його речником на передодні екстреного засідання Ради Безпеки ООН.

Генеральний секретар ООН продовжує уважно спостерігати за серйозно і швидко прогресуючими подіями в Україні, включно за подіями у Криму та глибоко занепокоєний погіршенням ситуації.

Генеральний Секретар повторює заклик до поваги та збереження Незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Закликає негайно заспокоїти ситуацію та розпочати прямий діалог між усіма зацікавленими сторонами задля розв’язки кризи.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG