Спеціальні потреби

До Центрально-Африканської Республіки прибувають французькі миротворці


Християнські біженці втікають від насильства в ЦАР
Християнські біженці втікають від насильства в ЦАР
Міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що до Центрально-Африканської Республіки почали прибувати військові підкріплення. Раніше надійшли повідомлення що в четвер, після відновлення релігійно мотивованого насильства, в тій африканській країні загинуло приблизно 100 людей.

Міністр оборони Франції сказав у п’ятницю Radio France International, що військові почали прибувати до столиці країни Бангі, де на вулицях тепер спокійно після дня кривавих сутичок між християнськими міліціями і мусульманськими повстанцями.

Рух, пов’язаний з колишнім президентом Центрально-Африканської Руспубліки Франсуа Бозізе, взяв на себе відповідальність за атаки у районі столиці.

У четвер невідомі озброєні особи обстріляли позиції французьких військ неподалік аеропорту в Бангі. Французькі солдати відповіли вогнем і знищили нападників.

Франція надіслала свої війська до ЦАР після одностайного голосування в Раді Безпеки ООН, яка дозволила Франції і Африканському Союзу збільшити свої сили в надії на відновлення спокою в країні.

Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що його країна подвоює свій військовий контингент у Центрально-Африканській Республіці до 1200 солдатів

Відео - найголовніше

Результати Аспенського безпекового форуму. Відео 
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:45 0:00
XS
SM
MD
LG