Спеціальні потреби

ООН : Афганські терористи-смертники ускладнили методи роботи


Афганська поліція веде бій із терористами-смертниками, які захопили житловий будинок в місті Кундуз.
Афганська поліція веде бій із терористами-смертниками, які захопили житловий будинок в місті Кундуз.

ООН заявляє про збільшення кількості збройних сутичок та нападів в Афганістані протягом 2011-го року.

В доповіді опублікованій у середу, ООН повідомляє, що за перші 8 місяців 2011-го року в Афганістані щомісяця пересічно зареєстровано 2 108 збройних інцидентів. Це на 40 відсотків більше ніж за аналогічний період минулого року.

Доповідь також стверджує, що повстанці проводять більш складні теракти із використанням самогубців. Принаймні три таких теракти відбувалось щомісяця протягом року. Це на половину більше ніж за аналогічний період минулого року.

У середу на КПП в провінції Гельманд на півдні країни невідомі вбили 8-ох поліцейських. Ймовірно нападники належали до Талібану.

Влада повідомляє, що під час нападу було поранено ще трьох поліцейських. В організації атаки підозрюється один із офіцерів поліції.

В понеділок афганські та коаліційні війська в ході спільної операції захопили партії наркотиків вартістю більше 350 мільйонів доларів. За повідомленням коаліції це найбільше вилучення здійснене спільними зусиллями місцевої влади та коаліційних військ в історії Афганістану.

В ході рейду також було знищено три лабораторії із виготовлення наркотиків.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG