Спеціальні потреби

Пентагон: США цього місяця починають розширені навчання українських військових у Німеччині


Збройні Сили України
Збройні Сили України

Розширені навчання українських військових американськими інструкторами починаються в Німеччині цього місяця. Про це на брифінгу заявив високопосадовець Пентагону.

“Я не можу сказати вам, чи вони вже розпочалися, але я можу сказати, що вони розпочинаються цього місяця. І це частина колективних навчань”, - заявив посадовець.

У грудні США оголосили про розширення навчання українських військових у Німеччині, щоб провести спільні маневри та загальновійськові бойові дії. За повідомленням AP, Пентагон планує розширити військову бойову підготовку для українських сил. Для цього зимові місяці використають для навчання більших підрозділів складнішим бойовим навичкам.

Речник Пентагону Пет Райдер раніше повідомив, що США планують навчати близько 500 українських військовослужбовців щомісяця на полігоні Графенвер у Німеччині. Навчання включатимуть теорію та практику. Вони розпочнуться на рівні невеликих загонів і поступово розростатиметься до більших підрозділів, і завершиться складнішими бойовими навчаннями з об’єднанням цілого батальйону.

Як пише AP, США прагнуть використати зиму для відточування навичок українських сил та посилення їхньої готовності протидіяти будь-якій хвилі російських атак або наступу на нові території.

В статті використано матеріал АР.

Форум

XS
SM
MD
LG