Спеціальні потреби

Камери не забезпечать прозорість виборів - опитування


Камери не забезпечать прозорість виборів
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:02 0:00
Direct link

Камери не забезпечать прозорість виборів

Рівно три тижні залишається до парламентських виборів в Україні. Попри усі запевнення української влади, міжнародні оглядачі висловлють сумнів, що процес голосування пройде чесно і прозоро. Так раніше цього тижня директор українського представництва Національного демократичного інституту США Крістіна Вільфор заявила, що відеоспостереження у день виборів на дільницях може бути перекреслено непрозорою процедурою підрахунку голосів та іншими порушеннями. На її думку, веб-камери обов'язково повинні записувати і сам підрахунок голосів.

У нашому Інтернет-опитуванні ми поцікавилися, чи вірите Ви, що встановлення на виборчих дільницях відеокамер забезпечить прозорість виборів.

Результати опитування:
так – 4,3%
ні – 95%
не знаю – 0,7%.


Протягом тижня тема встановлення відеокамер на виборчих дільницях була предметом дискусій на нашому веб-сайті та на сторінці Час-Тайму у мережі Фейсбук. Ось що думають та пишуть нашічитачі:

«Відеокамери покращать прозорість виборів, але немає гарантії що забезпечать повністю», – Андрій Богданов з Києва.

«Прозорих виборів не було, і з камерами не буде», – Люба Шампанюк з Тернополя.

«Звісно покращать прозорість виборів, бо тепер ми зможемо спостерігати в реальному часі своїми очима те, як проходить фальсифікація виборів, а не дізнаватися про неї з чуток», –Віктор Матвієнко з Кременчука.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG