Спеціальні потреби

Четверо кращих українських студентів поїдуть вивчати MBA у топ-університетах США


Бізнес освіту у США найкращі зможуть отримати безплатно. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Бізнес освіту у США найкращі зможуть отримати безплатно. Відео

Нові можливості з’явилися для українців, які прагнуть здобути бізнес-освіту в Сполучених Штатах. Якщо вам вдалося вступити до котроїсь із топ-двадцятки бізнесових шкіл США, то навчання вам оплатить американський інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund (WNISEF). Перші четверо кращих українських студентів уже отримали стипендії від фонду і вирушають вчитися до університетів Берклі, Дюка, університетів Каліфорнії і Чікаго. Програма здійснена за сприяння USAID та фонду Horizon Capital.

Як розповідають щасливі володарі стипендій – коли вони вступили до американських вишів, то вже планували, що доведеться брати кредит. Однак потім дізналися про цю програму, яка дає можливість профінансувати своє навчання у Штатах. Умова стипендії одна: після двох років у США повернутися і розвивати бізнес в Україні. Усі четверо стипендіатів планують реалізувати себе в інвестиційній сфері. А керівництво фонду запрошує подаватися на програму нових аплікантів: аби наступного року вже не 4, а 40 українців поїхали вчитися до кращих бізнесових шкіл США.

Говорить президент фонду WNISEF Ярослава Джонсон:

«Так, це є нові можливості. До того часу не було таких стипендій, наданих українським студентам. А ми маємо програму, яка дає стипендії на 2 роки, 60 тисяч на кожний рік, для навчання в найліпших школах американського МВА».

Стипендіат фонду WNISEF Роман Черепаха каже:

«Я отримаю знання, яких в мене не було раніше, я зможу поглянути на те, як працює бізнес за кордоном, як працюють глобальні процеси, познайомитися з людьми з усього світу, які приїхали навчатися туди і які були найкращими в своїх країнах, отримати цікаві знайомства і, можливо, отримати контакти, які допоможуть мені залучити інвестиції в Україну».

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG