Спеціальні потреби

У США навчається приблизно 900 тисяч іноземних студентів


В американських університетах та коледжах нині навчається майже 900 тисяч іноземних студентів. Це більше, ніж будь-коли в минулому. Приблизно половина із них походить з Азії, переважно з Китаю. У США навчається більше іноземних студентів, ніж у будь-якій іншій країні у світі, і ця кількість постійно збільшується.

У новому звіті, що його оприлюднив Інститут міжнародної освіти, сказано, що в навчальному році 2013-14 в американських вишах було понад 886 тисяч іноземних студентів. Це на вісім відсотків більше, ніж рік раніше. Тепер у США навчається двічі більше іноземних студентів, ніж десять років тому. Ця тенденція великою мірою збільшується за рахунок студентів з Китаю, які навчаються для отримання бакалаврату.

У той час, як збільшується кількість студентів з Китаю, минулого навчального року зареєстровано значне збільшення студентів з Кувейту, Бразилії, Саудівської Аравії і навіть Ірану. Понад чотири відсотки студентів американських вишів – іноземці. Освітяни кажуть, що присутність іноземних студентів в американських вищих школах корисна, і що приблизно 4000 американських коледжів можуть прийняти навіть більше кандидатів.

Присутність іноземних студентів вносить чималий вклад до американської економіки. Цього року, наприклад, через оплати за навчання, житло та інші оплати, іноземні студенти внесли до економіки на місцевому і національному рівнях 27 мільярдів доларів.

Державний департамент і Міністерство освіти США сприяють також навчанню американців за кордоном. Як вважається, це сприяє збільшенню конкурентноздатності американців, вивченню іноземних мов, а також ознайомленню з регіональною та глобально перспективою, необхідною для успіху у двадцять першому столітті.

У 2012-13 навчальному році приблизно 290 тисяч американців навчалися в іноземних країнах. І хоча найбільше молодих американців обрало навчання у Великій Британії, дедалі більше навчаються в Латинській Америці та Китаї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG