Спеціальні потреби

На ярмарку "Освіта у США" нахвалювали українців, запрошують вчитись


Американські виші чекають на студентів з України
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Американські виші чекають на студентів з України

Нові можливості академічних обмінів для молоді східних областей України відкриває Уряд США. Про це йшлося на Третій щорічній міжнародній виставці «Освіта у США», яка цього року відбулася у Києві та Дніпропетровську. На виставці в столиці було представлено півтора десятка акредитованих американських вишів, а відвідали ярмарку більше тисячі українських старшокласників і студентів. З Києва повідомляють наші кореспонденти.

«Я хочу навчатися в одному з топ-університетів США, але спеціальність ще не визначила», - говорить Катя Бєляєва.

Мрія привела учорашню школярку з Луцька на виставку "Освіта у США". 15 американських вишів, які представлені на виставці, пропонують спеціальності на будь-який смак: від юриста і бізнес-менеджера до кухаря чи театрознавця.

У колледжі Евергрін зі штату Вашингтон більшість дисциплін вибіркові, й студенти можуть самі формувати свою навчальну програму.

«Ми шукаємо тих студентів, які вважають, що не вписуються у вузькі рамки традиційної університетської освіти. Тих, хто хоче більшої самостійності і незалежності, створювати власні навчальні плани і одночасно вивчати скажімо біологію, історію України і математику. Тобто бути таким унікальним фахівцем”, - розповідає Вівіка Вільямс, коледж "Евергрін".

А Нью-йоркська політехнічна школа готує інженерів та фізиків-математиків

"Тут в Києві я мав нагоду поговорити із багатьма обдарованими студентами. Так само в Дніпропетровську цікавляться математикою, інженерною справою Я хотів би, щоб у нас в Америці було так багато студентів схильних до точних наук, як у вас в Україні. Без сумніву тут багато потенційно талановитих кандидатів на інженерні спеціальності”, - каже представник школи Реймонд Зуцкі.

Освіта в Сполучених Штатах дорога, рік навчання може коштувати 100 тисяч доларів, але можливі варіанти: більшість університетів частину витрат покривають.

Освіта у США починається зі знання мови - порада
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:19 0:00

У посольстві кажуть, що зроблять усе можливе для того, щоб освіта у США стала доступною для якомога більшого числа молодих українців. І особливо наголошують на розширенні програм освітнього обміну для українського Сходу.

“Я дуже радий бачити, як багато людей прийшли на ярмарок в Києві. Цього року ми також хотіли залучити більше студентів із Сходу та Півдня країни. Організували такий же ярмарок у Дніпропетровську. Таким чином подали важливий сигнал. Я впевнений, що саме це покоління будуватиме нову Україну”, - каже Джеффрі Пайєтт.

Дивіться також : Американські воїни, скалічені війною, знайшли слова підтримки для України

Американські воїни, скалічені війною, знайшли слова підтримки для України
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:30 0:00

XS
SM
MD
LG