Спеціальні потреби

Україна оголосила про знищення двох баз проросійських бойовиків


Олександр Турчинов
Олександр Турчинов
Виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов повідомив в четвер, що українська армія знищила дві військові бази проросійських бойовиків в ході нічних антитерористичних операцій.

Це повідомлення означає, що Київ відновив бойові дії проти сил сепаратистів через день після початку переговорів, які проходять під егідою ОБСЄ щодо врегулювання кризи в країні. У «круглому столі» участі, поки що, сепаратисти не беруть.

Українські силовики знищили базу сепаратистів під Краматорськом, за 150 кілометрів на захід від російського кордону, заявив Турчинов, виступаючи у четвер у Верховній раді.

Крім того, як повідомив Турчинов, військові знищили базу бойовиків поблизу від Слов'янська і відбили у сепаратистів телевізійну вежу.

Міністерство оборони повідомило, що операції пройшли без втрат з боку армії. При цьому, як повідомляється, українські військові захопили трьох бойовиків. В одного з них було вилучено ручний протитанковий гранатомет.

Переговори, які почалися за 11 днів до президентських виборів в Україні, є частиною так званої «дорожньої карти» - плану, підтримуваного ОБСЄ. На погляд аналітиків, виключення сепаратистів з переговорного процесу викликає сумніви щодо успіху перемовин і послаблення міжетнічної напруги, яка ставить під загрозу територіальну цілісність країни.
XS
SM
MD
LG