Спеціальні потреби

Експерти почали роботу на місці катастрофи «Боїнга»


Місце катастрофи «Боїнга»
Місце катастрофи «Боїнга»

Слідчі з Нідерландів та Австралії разом з представниками-спостерігачами Організації з безпеки і співробітництва в Європі в п'ятницю почали роботу в зоні падіння літака Malaysia Airlines в Східній Україні, яку тепер визнано місцем злочину.

Їх основним завданням є пошуки останків жертв, які все ще не були знайдені, а також особистих речей 298 осіб, загиблих у катастрофі «Боїнга 777», збитого над Україною 17 липня.

Раніше в п'ятницю 10 українських десантників загинули, потрапивши в засідку проросійських сепаратистів близько міста Шахтарська, яке розташоване неподалік від місця катастрофи.

Як розповів журналістам у Києві тимчасово виконуючий обов'язки командувача десантних військ полковник Юрій Галушкин, в бою під містом Шахтарськ також отримали поранення 13 військових, ще 11 вважаються зниклими без вісті.

Атака сталася через день після того, як міжнародні експерти добралися до місця катастрофи літака, куди не могли отримати доступ протягом декількох днів через дій бойовиків.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG