Спеціальні потреби

За гроші Росії криміналітет здійснює теракти в Україні - професор New York University


Теракти на території України здійснюють не прихильники сепаратистів, чи російські урядові агенти, а представники організованої злочинності, яким платить Кремль. Таку думку в інтерв'ю виданню Small Wars Journal висловив Марк Ґалеотті професор Університету Нью-Йорка, відомий дослідник сучасної Росії, організованої злочинності та міжнародної безпеки.

Експерт відзначив, що зрощування державного апарату, криміналу та бізнесу у Росії дозволяє їй використовувати кримінальні мережі на теренах колишнього СРСР для досягнення своїх військових та безпекових цілей.

Відомий дослідник відзначив, що криміналітет відіграв важливу роль у ході анексії Криму та у розв'язанні конфлікту на Донбасі.

Кордони між організованою злочинністю, розвідкою та діями держави у Росії все більше розмиваються

«Якщо ми поглянемо на Крим, то "зеленим чоловічкам" там допомагали "групи самооборони". З часом стало зрозуміло, що це бійці місцевих злочинних груп, на яких поклали роль допоміжних загонів при росіянах. А якщо подивитись на владу Криму від прем'єра і нижче - вона наповнена людьми з кримінального світу. Те саме ми бачили і на Донбасі, де кримінальні авторитети стали лідерами бойовиків. Я вважаю, що частина терактів на решті території України здійснюються не прихильниками повстання, чи агентами російського уряду, а реальними кримінальниками, яким платить Росія», - заявив Ґалеотті.


При цьому він відзначив, що зрощування політичної, кримінальної та ділової еліти Росії у єдине ціле - являє собою вищу точку еволюції криміналітету у світі.

«Кордони між організованою злочинністю, розвідкою та діями держави у Росії все більше розмиваються», - відзначив Ґалеотті.
Дивіться також: Заради миру або Путіну, або Україні, доведеться відмовитись від мрії - експерт
Заради миру або Путіну, або Україні, доведеться відмовитись від мрії - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG