Спеціальні потреби

Найбільшим ворогом України можливо є її лідери - стаття у Foreign Policy про українські реформи


Якщо вони думають, що подібна зрада не матиме наслідків, вони просто збожеволіли
Про бездіяльність уряду України

Найгіршим ворогом України можуть бути її ж лідери. Про це на сторінках видання Foreign Policy, яке часто публікує критичні статті щодо діяльності уряду України, пише Аскольд Крушельницький.

У матеріалі, присвяченому бездіяльності влади у боротбі із корупцією, Крушельницький відзначає, що уряд України однаково ігнорує вимоги змін як з боку українців, так і з боку закордонних друзів України.

Автор підкреслює, що невдоволення недостаньою допомогою Києву з боку Заходу, поширене в Україні, є проявом хибної думки, що "Захід вважає, що Україна відстоює його інтереси у протистоянні з Росією, а відтак на підтримку Заходу можна розраховувати за будь-яких умов".

Млявий темп змін не означає, що владі України бракує енергії для розбудови системи "під себе".

Думати так помилка! "Захід вважає, що Україна відстоює його інтереси у протистоянні з Росією, а отже на підтримку Заходу можна розраховувати за будь-яких умов"
Позиція Аскольда Крушельницького

"Порошенко створює навколо себе "клан" прибічників та олігархів так само, як це робив його корумпований попередник, Янукович," - наводить звинувачення на адресу Порошенка з боку нардепа Сергія Лещенка Крушельницький.

Уряд України розкрадає більшу частину допомоги країн Заходу та МВФ. Про це журналісту розповів інший український нардеп БПП Геннадій Карнацький, який також наголосив, що може підкріпити свої звинувачення доказами.

"Якщо уряд та президент не зможуть чітко продемонструвати реальні реформи (і ув'язнення усіх відомих злочинців займає тут не останнє місце), вони будуть винними у тому, що змарнували дорогоцінну нагоду побудувати гідне, демократичне та заможнє майбутнє для власної країни - всупереч тому, що заради цього тисячі найкращих українців пожертвували життям та кров'ю", - пише Крушельницький.

"Якщо вони думають, що подібна зрада не матиме наслідків, вони просто збожеволіли. І наступного разу, коли вони звернуться до Заходу за допомогою, можуть побачити, що лишились на самоті", - попереджає автор статті.

Дивіться також: Ось чому Ілон Маск інвестує у "батарейки" для будинків та міст

Ось чому Ілон Маск інвестує у "батарейки" для будинків та міст. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

XS
SM
MD
LG