Спеціальні потреби

У Пентагоні оцінили кількість російських військ в Україні


На фото: Будівля Пентагону у місті Арлінтон, штат Вірджинія. 2011 рік
На фото: Будівля Пентагону у місті Арлінтон, штат Вірджинія. 2011 рік

На території України зараз перебуває понад 80 батальйонно-тактичних груп Росії, заявляють у Міноборони США. Про це повідомляє кореспондентка "Голосу Америки" Карла Бабб.

Як повідомляє Бабб, високопосадовець Міноборони США у середу заявив, що Росія застосувала близько 130 батальйонно-тактичних груп для вторгнення в Україну. У Пентагоні заявили, що окремо "понад 30" російських батальйонно-тактичних груп зосереджено у Донбасі

За оцінками Генштабу ЗС України, на 6 квітня бойові втрати Росії з початку бойових дій склали близько 18600 осіб. Наприкінці березня у НАТО заявили американському каналу NBC, що Росія втратила вбитими, пораненими, захопленими у полон та зниклими безвісти до 40 000 осіб. У самій Росії називають значно менші власні втрати, і наголошують на завданні значних втрат ЗСУ.

У США вказують, що Росія вивела війська з-під Києва, Чернігова, а сфокусувала активність на Ізюмі, Маріуполі.

Як повідомляється, у Пентагоні також заявили, що не бачать свідчень того, що частина російських військ повертається до РФ.

Посадовець Пентагону також навів подробиці підготовки українських військових на території США, про яке раніше заявив міністр оборони країни Ллойд Остін. За словами посадовця, "дуже мала кількість" українців, які вже перебували у Сполучених Штатах Америки, отримують інструктаж з використання безпілотників Switchblade UAV.

Як повідомляє Офіційне інтернет-представництво президента України, у середу керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак закликав Захід до запровадження руйнівних санкцій проти Росії.

"Андрій Єрмак також додав, що потрібно запровадити ембарго на постачання до РФ будь-яких технологій, обладнання, мінеральної сировини та руд, рідкоземельних корисних копалин подвійного призначення, і таким чином зупинити виробництво озброєння в Росії", - повідомляє сайт президента України.

У статті використано матеріал NBC, The New York Times.

Розсилка

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG