Спеціальні потреби

США і Австралію пов'язує міцна дружба – Трамп після зустрічі з Тернбуллом


На зустрічі президента Трампа з прем’єром Австралії Тернбуллом. 4 травня, 2017р.
На зустрічі президента Трампа з прем’єром Австралії Тернбуллом. 4 травня, 2017р.

Зустріч у Нью-Йорку президента США Дональда Трампа і прем’єр-міністра Австралії Малкольма Тернбулла відбулася в привітній атмосфері

Перша особиста зустріч лідерів Австралії та США відбулася у Нью-Йорку після того, як президент Дональд Трамп відклав її на кілька годин через ухвалення Палатою представників Конгресу важливого законопроекту про медичне страхування.


Президент Трамп і прем'єр-міністр Малкольм Тернбулл висловили впевненість у тому, що їх країни буде пов'язувати довга дружба, незважаючи на чутки про сварку, що сталася між ними під час телефонної розмови кілька місяців тому.

«У нас прекрасні відносини», - запевнив Трамп журналістів після зустрічі з Тернбуллом в четвер увечері, незадовго до заходу на честь американських і австралійських ветеранів одного з найважливіших боїв Другої світової війни.

Повідомлення про те, що він колись поклав трубку, розмовляючи з австралійським прем'єром, Трамп назвав «фальшивою новиною».

Виступаючи на заході, Трамп розповів, що вони з Тернбуллом обговорили «низку ключових питань, від міжнародної безпеки до торгівлі».

За його словами, вони також відзначили «найміцнішу дружбу» між двома країнами і «величезну важливість» подальшої співпраці.

«Ми довіряємо один одному», - сказав Тернбулл.

Дивіться також: ЗСУ: Чи відчутна допомога міжнародної спільноти? Інтерв’ю з начальником управління двостороннього співробітництва Генштабу ЗСУ полковником Геннадієм Коваленком

XS
SM
MD
LG