Спеціальні потреби

Законодавча перемога Трампа: Палата представників підтримала новий план щодо медичного страхування


У четвер Палата представників ухвалила пропонований республіканцями план про скасування і заміни закону про медичне страхування, відомого як Obamacare.

217 законодавців проголосували «за» Trumpcare, 212 «проти».

Лідер республіканської більшості в Палаті представників Кевін Маккарті висловив переконання, що законопроект буде підтриманий. Він та інші законодавці тепер збираються у Білому домі, де, на запрошення президента Трампа, вони візьмуть участь у спільній прес-конференції.

Республіканські лідери, включно з президентом Дональдом Трампом, протягом багатьох днів докладали зусиль, щоб переконати законодавців голосувати за республіканський проект закону про медичне страхування.

Два видатні республіканці поміркованих поглядів Фред Аптон і Біллі Лонґ заявили в середу, що вони підтримають законопроект після того, як домоглися від Білого дому поправки. Поправка передбачає асигнування восьми мільярдів доларів на період п’яти років, щоб помогти заплатити за лікування людям з давніми медичними проблемами.

Аптон, автор кількох законопроектів про скасування програми Obamacare з часу її прийняття у 2010 році, заявив, що поправки зменшать оплату за страхування.

Важливою частиною програми Obamacare було те, щоб не дозволити страхувальним компаніям відмовити у страхуванні хворим з давніми медичними проблемами. Програма Obamacare надала страхування приблизно двадцятьом мільйонам американців, які дотепер не мали можливості платити за нього. Республіканці рішуче виступали проти цієї програми, кажучи, що вона надто дорога і несправедливо змушувала людей придбати її, щоб не бути оштрафованим.

Лідер демократичної меншості в Палаті представників Ненсі Пелосі заявила, що незважаючи на асигнування додаткових коштів, цього буде недостатньо, щоб мільйони американців могли придбати необхідне медичне страхування.

Дивіться також: Правозахисні організації: бути професійним журналістом в сучасному світі складно як ніколи

Правозахисні організації: бути професійним журналістом, в сучасному світі складно, як ніколи. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Відео - найголовніше

Можливий шатдаун у США — що це означає для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00
XS
SM
MD
LG