Спеціальні потреби

Тренування на Leopard 2 у Німеччині майже завершене. Танки скоро будуть в Україні - CNN


Бойовий танк Leopard 2 на тренуваннях у Німеччині. Фото: Patrik Stollarz/AFP.
 
Бойовий танк Leopard 2 на тренуваннях у Німеччині. Фото: Patrik Stollarz/AFP.  

Українські військові майже завершили навчання на бойових танках Leopard 2 у Німеччині, й незабаром ці танки вже будуть в Україні, про це повідомляє видання CNN з посиланням на речника Командування спеціальної підготовки збройних сил Бундесверу.

Речник німецького відомства назвав українських солдатів "високо мотивованими", а їхнє тренування впродовж останніх 5-ти тижнів "більш ніж ефективним".

За його словами, понад місяць українські військові у Німеччині щодня працювали по 12-14 годин на день, шість днів на тиждень. Вони тренувались за різними спеціальностями з обслуговування танка Leopard 2: водії, стрільці, техніки, командири та обслуговуючий персонал.

Видання CNN пише, як українські солдати жартома порівнюють керування німецьким бойовим танком з “водінням мерседеса”.

“У понеділок солдати завершили своє останнє тренування зі стрільби”, мовиться у статті. Військові показали ефективність влучності в бойових умовах на 82-85%, “це суперрезультат”, - сказав речник Командування спеціальної підготовки збройних сил Бундесверу.

Минулого року у Німеччині провели тренування для 1100 українських військових. Цього року мета Командування - підготувати 9 тисяч військових з України.

У лютому цього року в Україну прибули перші танки Leopard 2 від Польщі.

Як повідомлялось раніше, Німеччина обіцяла Україні 18 танків Leopard 2, а також 178 танків Leopard 1. Як раніше повідомляло німецьке видання Spiegel, частину з цих танків відправлять влітку, решту - наступного року.

Як повідомляв українському відділу Голосу Америки аташе з питань оборони посольства України у США Борис Кременецький, постачання танків Leopard 2, а також британських Challenger 2 та американських M1 Abrams в Україну будуть залежати від термінів підготовки українських військових, а до операцій на фронті Leopard 2 та Challenger 2 найімовірніше будуть залучені вже до літа цього року.

Форум

XS
SM
MD
LG