Спеціальні потреби

Про рішучість Трампа щодо Росії розповів радник президента США із національної безпеки


Cанкціі щодо Росії, за словами помічника глави Білого дому, були викликані необхідністю

Радник президента США з національної безпеки Роберт О'Браєн у статті для газети The Washington Post заявив, що дружні відносини між Москвою і Вашингтоном були б вигідні не лише для двох країн, але і для всього світу. Стаття вийшла під назвою "Президент Трамп відданий захисту США і Росія про це знає".

На думку О'Браєна, «жоден президент з часів Рональда Рейгана не демонстрував такого рішучого настрою щодо Росії», як Дональд Трамп.

«Як і Рейган, президент Трамп домагається іншого шляху розвитку відносин з Росією - такого, за якого Росія буде утримуватися від агресії за кордоном і стане дружнім партнером для Сполучених Штатів і Європи. В такому світі у санкціях проти Росії не було б необхідності, і торгівля між нашими країнами процвітала б. І росіянам, і американцям, і всьому світу були б вигідні такі відносини », - заявив О'Браєн.

«Як і Рейган, президент Трамп прагне до добрих стосунків з усіма країнами, в тому числі і з Росією. Але жодна країна, включаючи Росію, не повинна сумніватися в прихильності президента захисту Сполучених Штатів і наших союзників », - зазначив О'Браєн.

Cанкціі щодо Росії, за словами помічника глави Білого дому, були викликані необхідністю.

«Ці кроки, на жаль, необхідні з огляду на дії Росії, які загрожують США і їх союзникам», - сказав він.

Як приклад цих дій О'Браєн назвав «втручання в західні демократичні вибори» і «участь в кібератаках на США і союзників».

Роберт О'Браєн додав, що, незважаючи на запроваджувані санкції проти російських підприємців і компаній, у відносинах Москви і Вашингтона є кілька напрямків для розвитку. Серед них він назвав - діалог про продовження СНО-3 і боротьбу з тероризмом.

«У червні США почали переговори з Росією щодо нової угоди СНО. США виявляють обережний оптимізм щодо того, що ми зможемо досягти угоди з Москвою і Китаєм про структуру контролю над озброєннями ... Ще один напрямок потенційного співробітництва з Росією - боротьба з тероризмом. І Росія, і США зазнали нападів екстремістів. Чиновники США, ймовірно, будуть взаємодіяти з представниками російських спецслужб і співробітниками правоохоронних органів з цих питань в найближчі місяці», - сказав він.

Російсько-американський ДСНО закінчиться на початку майбутнього року, якщо Москва і Вашингтон не дійдуть згоди щодо його продовження. Договір був підписаний двома державами в 2010 році.

Дивіться також: У Нью-Йорку, місцеві музиканти, з барів та ресторанів перенесли концерти у парки

  • 16x9 Image

    Російська служба "Голосу Америки"

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG