Спеціальні потреби

Трамп віддав Росії перевагу над США за ядерними озброєннями


Дональд Трамп назвав російські ядерні озброєння новішими за американські. Відповідну заяву Трампа наводить Сопан Деб - журналіст CBS News, який висвітлює виборчу кампанію кандидата у президенти від Республіканської партії.

Заява, ймовірно, була зроблена у ході виступу Трампа у штаті Вірджинія у вівторок. Репліка республіканця була спрямована проти Гілларі Клінтон.

А ми ж говоримо про країну із ядерною зброєю. Росія. Потужна ядерна країна. Ми теж сильні. Але їх озброєння новіші
Трамп про Росію

"У неї погані відносини із такими особами, як Путін. Наведу приклад. У неї жахливі відносини із Путіним. А ми ж говоримо про країну із ядерною зброєю. Росія. Потужна ядерна країна. Ми теж сильні. Але їх озброєння новіші. Тож Гілларі має ситуацію - у Росії більше ядерної зброї. Навіть не хочу про це говорити. У них - значно більше", - заявив Трамп.

Кандидату у президенти США від республіканців часто закидають прихильне ставлення до Росії

"Вона хоче вести себе жорстко", - продовжив критику Клінтон Трамп, - "Але вона не жорстка. Я знаю жорстких людей. Вона не жорстка. Я хочу сказати вона щось робить, по суті її скеровують з одного місця в інше... Я не думаю, що вона виглядає по-президентськи. При цьому вона хоче грати роль жорсткого хлопця щодо Путіна та Росії. Але вона не жорстка, не жорстка", - розвинув свою думку Трамп.

Кандидату у президенти США від республіканців часто закидають прихильне ставлення до Росії. Минулого тижня Трамп заявив, що у разі обрання президентом готовий розглянути законність анексії Криму Росією та відміну санкцій проти неї.

Дивіться також: Пов'язаних із Росією членів команди Трампа назвав експерт Інституту Маккейна

Пов'язаних із Росією членів команди Трампа назвав експерт Інституту Маккейна. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:10 0:00

XS
SM
MD
LG