Спеціальні потреби

Путін завербував Трампа дистанційно - ветеран розвідки США


Мовою розвідки, можна сказати, що Путін завербував Трампа у якості несвідомого агента Російської Федерації
Ветеран ЦРУ про Трампа

Трамп є "несвідомим агентом" Путіна. Таку думку висловив Майкл Морелл, колишній заступник директора Центрального розвідувального управління США (ЦРУ).

"Мовою розвідки, можна сказати, що Путін завербував Трампа у якості несвідомого агента Російської Федерації", - заявив Майкл Морелл, колишній заступник директора ЦРУ, у статті на підтримку конкурента Трампа на виборах президента США, Гілларі Клінтон.

"Путін зіграв на слабкостях Трампа, закидавший його компліментами і Трамп відповів саме так, як розраховував Путін", - відзначив екс-розвідник.

У виборчому таборі Трампа у відопвідь вказали на зв'язки Морелла з Демократичною партією та заявили, що він банально підіграє Клінтон.

Відсіч російській агресії з боку адміністрації Трампа-Пенса буде відмінною від того, що спостерігається нині
Майк Пенс, кандидат у віце-президенти США, партнер Трампа

При цьому партнер Трампа у президентських перегонах, претендент на посаду віце-президента США Майк Пенс заявив, що "відсіч російській агресії з боку адміністрації Трампа-Пенса буде відмінною від того, що спостерігається нині".Путін може свідомо маніпуляювати Трампом, використовуючи його любов до лестощів. Таку думку, спілкуючись із журналістами "Голосу Америки" напередодні, висловив консервативний американський оглядач Джеймс Кірчик.​

На думку Кірчика, Путін, спираючись на свій досвід роботи у спецслужбах, міг точно вирахувати психологічний типаж Трампа і свідомо маніпулювати ним, граючи на слабкостях американського політика.

Оглядач також припустив, що обрання Трампа президентом США негайно обернулося би заворушеннями у найбільших містах Америки.

Дивіться також: Хто і чому краще для України: Трамп чи Клінтон? - експерт FPI розклав ситуацію по поличках

Хто і чому краще для України: Трамп чи Клінтон? - експерт FPI розклав ситуацію по поличках. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:29 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG