Спеціальні потреби

Януковича та незалежність України важко поєднати - результати опитування


Януковича та незалежність України важко поєднати
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00
Direct link

Януковича та незалежність України важко поєднати

11 відсотків тих, хто взяв участь в опитуванні, відповіли ствердно. Значно більше людей - 89 процентів заявили, що незалежність України при правлінні Віктора Януковича не зміцнилася
21-шу річницю Незалежності Україна зустріла жвавими дискусіями з приводу того, чи зміцнилася незалежність держави за роки перебування біля керма Віктора Януковича. Опоненти чинної влади заговорили про початок міжнародної ізоляції країни. Натомість провладні політики ставили собі у заслугу: подолання економічної кризи та зміцнення владних інститутів.

У зв'язку з цим, у нашій традиційній рубриці «Тема Тижня» ми поцікавилися Вашою думкою і запитали:

"Чи зміцнилася незалежність України після приходу до влади команди Віктора Януковича?"

11 відсотків тих, хто взяв участь в опитуванні, відповіли ствердно. Значно більше людей - 89 процентів заявили, що незалежність України при правлінні Віктора Януковича не зміцнилася.

Протягом тижня ця тема обговорювалася на нашому вебсайті та на сторінці Час-Тайм у мережі Фейсбук. Наведемо декілька цитат з обговорення:

"Незалежність не зміцнилась, а якщо нинішню владу не усунути найближчим часом, Україна може її втратити", - пише Максим Скорик.

"Гіршого президента у нас ще не було. Ніхто так не знущався над українським народом як сьогоднішня влада", - вважає Олена Кушнір.

"Незалежності ніщо не загрожує. Злиття з Росією не буде, бо тоді нинішня еліта стала б другорядним гравцем на території, яку зараз контролює", - зауважує Алекс Вегін.
XS
SM
MD
LG