Спеціальні потреби

77% змирились, що вибори будуть недемократичними - результати опитування


З огляду на стрімкий розвиток подій навколо України, на початку тижня ми вирішили поцікавитися думкою наших глядачів і запитали у вас, Чи вважатимете ви парламентські вибори демократичними, якщо до участі в них не допустять Юлію Тимошенко?

Лише 18% тих, хто взяв участь в опитуванні відповіли ТАК. Значно, більше людей - 77% заявили, що НЕ вважатимуть такі вибори демократичними. І лише 5% не могли визначитися з відповіддю
Протягом тижня чимало з вас долучилися до обговорення цієї теми на сторінці "Час-Тайм" у мережі Фейсбук. Наведу лише декілька коментарів з обговорення:

«Навіть якщо випустять Юлю, Юру, інших відомих осіб, вибори не будуть чесними, кандидатам від опозиції максимально заважатимуть нормально балотуватися, мажоритарників куплять ще на стадії подачі заяви в ЦВК», - переконаний Валентин Шашин з Одеси.

«Категорично НІ! В країні ВЖЕ режим неосталінізму, ні про які демократичні вибори, як і про те, щоб випустити таких конкурентів, він і мови вести не буде», - вважає Оксана Репінська з Вінниці.

«Хіба Тимошенко особлива? Давайте тоді вже всіх в’язнів випустимо - серед них дуже багато світлих голів, та і лікування їм би не завадило, а то кричимо про рівність, а на ділі створюємо собі божків», - говорить Володимир Король з Миколаєва.

Ззапрошуємо приєднуватись до дискусій на сторінці «Голосу Америки» у соціальній мережі Фейсбук. Ваші коментарі можуть бути використані у нашій телепрограмі Час-Time.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG