Спеціальні потреби

Українці починають рік з песимізму та невдоволення владою


На початку тижня ми запитали, Чи буде 2012-й рік для України успішнішим за попередній?

Це питання виникло у зв'язку із результатами соціологічного опитування проведеного напередодні новорічних свят центром імені Разумкова. Соціологи зафіксували, що українці переважно розчаровані тим, як розвивалася країна минулого року. Майже дві третини опитаних заявили, що ситуація в країні у 2011-му погіршилась.

Так само песимістичними українці були і щодо 2012-го року. Лише кожен десятий впевнений, що події в країні розвиваються у правильному напрямку.

Водночас, на думку експертів міжнародної організації "Він Ґеллап Інтернешенал", українці є сьомою найпесимістичнішою нацією світу. Дослідження, яке називається "Баланс надії та розчарування" вивчало рівень очікувань стосовно 2012-го року серед людей у 50-ти країнах світу.

Нійбільшими оптимістами виявилися мешканці Нігерії, Гани, В'єтнаму і Бразилії. Найбільшими песимістами стали жителі Ірландії та Франції.

Серед українців лише 6 відстоків, опитаних компанією Ґеллап, вірять що 2012-ий стане роком економічного процвітання 54 відсотки чекають погіршення ситуації.

Результати нашого опитування також засвідчили похмурий настрій українців :

Так -14%

Ні - 77%

Не знаю - 8%

Дискусія та голосування з приводу теми тижня також пройшли на сторінці Голосу Америки на сайті Facebook.

Окреме опитування з приводу очікувань щодо 2012-го року було проведено на вулицях Києва.

XS
SM
MD
LG