Спеціальні потреби

У столиці Таїланду Бангкоку загинув антиурядовий протестувальник


Демонстранти виступають проти дострокових виборів у Таїланді
Демонстранти виступають проти дострокових виборів у Таїланді
Поліція та антиурядові протестувальники в Таїланді повідомили про смерть одного з лідерів опозиції, яка намагалася унеможливити проведення позачергових виборів наступного тижня.

Органи влади опізнали загиблого як Сутіна Таратіна. Поліція каже, що під час стрілянини в неділю поранення отримало також п’ятеро людей.

Натовпам демонстрантів вдалося заблокувати голосування на деяких виборчих пунктах, але результати, як сподіваються, вказуватимуть на те, що станеться другого лютого при виборчих урнах.

Прем’єр-міністр Їнглак Чинават розпустила парламент і закликала до проведення позачергових виборів, щоб спробувати покласти край антиурядовим протестам, учасники яких вимагають від неї подати у відставку і передати владу ніким не обраній раді.

Виборча комісія і опозиція хочуть відстрочення виборів. Але уряд каже, що відстрочить вибори лише за умови, що протести закінчаться, а опозиція відмовиться від бойкоту голосування.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG