Спеціальні потреби

Розпочалася донорська конференція ООН для сирійських біженців


Конференція країн-донорів у Лондоні.
Конференція країн-донорів у Лондоні.

У Лондоні відкрилася міжнародна конференція донорів з метою зібрати щонайменше сім мільйонів доларів гуманітарної допомоги для сирійців, які страждають з приводу п’ятирічної громадянської війни.

У конференції під егідою ООН беруть участь уряди шістдесяти країн, гуманітарні організації і угруповання громадянського суспільства для обміркування способів негайно зібрати допомогу для майже п’яти мільйонів людей, які втекли до Йорданії, Лівану, Туреччини та інших країн, і для створення довготермінованої стратегії, щоб допомогти їм відбудувати своє життя, включно з освітою і місцями праці. Сотні тисяч інших біженців прибули до Європи в пошуках притулку. Це найбільша криза з мігрантами з часу Другої світової війни.

ООН шукає додатково 1.2 мільярда доларів на допомогу іншим країнам для опрацювання планів, як врегулювати проблему біженців.

Прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон заявив, що зібрані кошти дадуть сирійцям «відчуття надії, необхідної для того, щоб вони перестали думати, що в них немає іншого виходу, як ризикувати своїм життям в небезпечній подорожі до Європи». Ще до відкриття конференції Камерон повідомив, що його країна призначить 1.75 мільярда доларів на цю ціль.

Конференція донорів розпочалася через кілька годин після того, як Організація Об’єднаних Націй відстрочила мирні переговори розсварених сирійських угруповань до кінця лютого.

Дивіться також: Пішов з тих самих причин, що і Шеремета - експерти про відставку Абромавичуса

Пішов з тих самих причин, що і Шеремета - експерти про відставку Абромавичуса. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

XS
SM
MD
LG