Спеціальні потреби

Британія і США занепокоєні ймовірним застосуванням хімічної зброї в Сирії


Дейвід Камерон
Дейвід Камерон
Прем’єр-міністр Великобританії Дейвід Камерон заявив про наявність дедалі більше доказів щодо використання сирійським урядом хімічної зброї проти повстанців, які намагаються повалити режим президента Башара Асада. Його заява перегукується з повідомленням у цій справі розвідки США.

У п’ятницю британський прем’єр назвав такий розвиток подій «вкрай тривожним» Він назвав ймовірне використання Сирією хімічної зброї воєнним злочином і заявив, що міжнародній спільноті слід розцінюватиме це як перетин сирійським урядом «червоної межі».

У четвер Білий дім повідомив, що американські розвідувальні служби «з різними ступенями упевності» дійшли до висновку, що сирійський уряд застосовував проти повстанців газ зарин і, що використана доза нервово-паралітичної речовини була малою.

Проте, як зазначається, докази не настільки переконливі, аби змінити позицію США у винесенні рішення у цій справі.

Деякі американські законодавці закликають до військового втручання США у сирійський конфлікт внаслідок якого загинуло близько 70 000 осіб з часу його спалаху у березні 2011 року.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG