Спеціальні потреби

Cирійські опозиціонери обирають прем’єр-міністра


Представники Сирійської національної коаліції опозиційних і революційних сил зустрічаються в Стамбулі з метою обрання прем’єр-міністра, який управлятиме районами Сирії, які контролює опозиція.

Згідно з планами, голосування відбудеться у вівторок. Попередні спроби обрати лідера були неуспішними.

Коаліція надіється, що сформування уряду повстанців сприятиме стабілізації у контрольованих ними районах Сирії. Виступаючи в понеділок у Стамбулі, глава Сирійської національної ради Джордж Сабра заявив, що обрання прем’єр-міністра також допоможе сирійцям, переміщених внаслідок кризи.

Деякі опозиціонери піддають критиці рішення обрати прем’єр-міністра кажучи, що коаліції слід, натомість, сформувати виконавчий орган для нагляду за справами повстанців або домовитися про створення тимчасового уряду, до складу якого входитимуть члени сирійського уряду.

Понад 100 країн вже визнали опозиційну коаліцію легітимним представником сирійського народу, включно зі Сполученими Штатами, Великобританією, Францією та Туреччиною.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG