Спеціальні потреби

Сирійські повстанці затримали губернатора провінції Ракка


Сирійські активісти повідомили, що антиурядові повстанці захопили губернатора північної провінції (мухафази) Ракка. Це сталося після того, як вони витіснили урядові війська з адміністративного центру Ракки.

Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights заявила у вівторок, що повстанці затримали Гассана Джалілі. Це найвищий рангом посадовець, затриманий з часу початку повстання проти президента Башара аль-Асада.

У понеділок повстанці взяли під свій контроль великі частини адміністративного центру провінції Ракка, але активісти повідомляють, що в деяких районах міста продовжуються сутички. Місто Ракка розташоване над річкою Євфрат, за 80 кілометрів на південь від кордону з Туреччинлю.

Тепер повстанці контролюють кілька важливих сирійських міст, включно з Алеппо на півночі, передмістями Дамаска і центральним містом Гомс. Ці здобутки є значним ударом по уряду Асада, який уже два роки змагається з повстанням, що переросло у повномасштабну громадянську війну.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG